İnşaat Tadilat Hizmetleri


İnşaat Tadilat Hizmetleriİnşaat Tadilat Hizmetleri Ev tadilatımızın farkı ile hayat tarzınızı değiştirin bir kaç dekor değişikliği ile ister klasik bir ortam, isterseniz modern yaşam alanları siz değerli müşterilerimize dizayn edelim. İletişim bilgilerimizden bizimle irtibat sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

Ev İşyeri Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri
• Ev – İşyeri Boya ve Badana Hizmeti
• Alçı İşleri
• Kaba İnşaat Hizmetleri
• Kalebodur ve Fayans Döşeme
• Elektrik, Su ve Doğalgaz Tesisatı
• Isı yalıtımı
•Tıkanan lavabo – wc açma hizmetleri
Yukarıda belirttiğimiz hizmetleri en iyi ve kaliteli bir şekilde sunmakta ve sizler için en kısa sürede teslim ederek yerlerinizin tadilatını yapmaktayız.

İç Cephe Boya


İç cephe boyama işleri titizlik isteyen ve beceri isteyen bir iştir. Size sağladığımız bu hizmet ile iç cephe boyama işlerinizi profesyonel bir hizmet anlayışıyla yapmaktayız. İstediğiniz renkler seçilmekte ve gerisi yen Hazarın uzman kadrosuna bırakılmalıdır. Mekan inceleyip fiyat vermemiz için bizimle irtibat sağlayarak randevu bırakabilirsiniz.

Su & Elektrik Tesisatı


Su tesisatçısını seçerken işinde uzman olan ve bu konuda tecrübesi olan ve bir şirket bünyesinde çalışan personel seçilmelidir, bu size hem uzman bir ekip ve uzman bir görüş sağlayacaktır.

Elektrik tesisatı bina yapılışı esnasında kaliteli kablo ve elektrik malzemesi kullanılmaldır ki kabloların ömrü uzun olsun herhangi bir sıkıntı ortamı oluşmasın işte bizde size hem su hemde elektrik tesisat işlerinizi biz üstleniyoruz, iletişim bilgilerinde bizimle irtibat sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

Dış Cephe Kaplama


Dış cephe kaplamaları binalara zarar veren yağmur,rüzgar,kar,güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı zamanda estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak için de kullanılır. Dış cephe kaplama sistemi ses iletimi en aza indirirken, ısı ve su yalıtımı da sağlayarak binanın ömrünü uzatır.

Fayans Kaplama


İnşaat Tadilat HizmetleriUzmanlık alanlarımızdan biriside fayans kaplama işidir. Konusunda uzman kadromuz ile fayans kaplama işleriniz itina ile yapılır. Sizde fayans kaplama işleriniz için bizimle irtibat sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

Dekorasyon


Alçı dekorasyon işlerinizi biz üstleniyoruz profesyonel hizmet anlayışı ile size hizmet sağlıyor olucaz sizde bizimle iletişim bilgilerinden irtibat sağlayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çatı Aktarma


İnşaat Tadilat HizmetleriKiremit ile kaplı olan bina çatıları iklim farklılıkları, zaman aşımına bağlı yıpranma, kar ve yağmur sularına karşı koruma özelliğini kaybeder. Bundan dolayı yapılan tadilat ve onarım işlerine aktarma denir. Sizde çatı aktarma işleriniz için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

Elazığ’da Villa Temizliği Elazığ’da Villa Temizliği Villa temizliğinde genel olarak şu hizmetleri vermektedir: Fayans, kalebodur,i mermer ve zeminlerde bulunan lekeler […] Devamini oku

Elazığ İnşaat Sonrası Temizlik

Elazığ İnşaat Sonrası Temizlik Elazığ İnşaat Sonrası Temizlik  İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen […] Devamini oku

Elazığ Genel Ofis Temizliği

Elazığ Genel Ofis Temizliği Elazığ Genel Ofis Temizliği  Ofis temizliği temizlik hizmetlerin’de önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı […] Devamini oku

Elazığ Ev temizliği

Elazığ Ev temizliği Elazığ YEN HAZAR TEMİZLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak elazığ ev temizliği ve Elazığ ofis temizliğinde guven duyacağınız bir temizlik […] Devamini oku

Verification: 558b009ca7f7366d  
WhatsApp Logo