YEN HAZAR TEMİZLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

olarak elazığ ev temizliği ve Elazığ ofis temizliğinde guven duyacağınız bir temizlik firmasıdır. Firmamız tecrübeli temizlik personellerinden oluşmaktadır.

kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

Evinizi ofisinizi ve iş yeri temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Hazar Temizlik Şirketi sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder. Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.

Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir. Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların yüzeysel temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir. Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır. Hazar Temizlik Şirketi Ev temizliği ve Ofis temizliği’ de yapmaktadır. Elazığ da başlattığımız Elazığ ev temizliği ve Elazığ ofis temizliği kampanyalarından yararlanın.

Elazığ’da yaptığımız binlerce Ev Temizliği ve Ofis Temizliği refaransları hakkında bilgi almak için irtibata geçiniz. Hazar temizlik hizmetleri villa temizliği hizmetide vermektedir,bizden temizlik hizmeti için yardım alabilirsiniz ücretsiz exper hizmeti vermekteyiz.

Verification: 558b009ca7f7366d  
WhatsApp Logo